Kontakt

Krzysztof Story | storyofalife.pl@gmail.com

Blog

Story of a Life jest miejscem dynamicznie się rozwijającym. Moje działania nie ograniczają się do bloga, w ciągu całego roku występuję w różnych miejscach w związku z moimi podróżami. Pojawiam się na festiwalach i slajdowiskach. O swoich podróżach opowiadałem także m.in. w:

Preferowane formy współpracy

  • Prelekcje, wystąpienia
  • Testy sprzętu
  • Projekty reportażowe
  • Pisanie artykułów

Inne formy współpracy są możliwe. Nieważne czy masz gotowy pomysł na kampanię, czy dopiero szukasz rozwiązania – zapraszam do kontaktu.

Prelekcje

Często pojawiam się na festiwalach podróżniczych i slajdowiskach, gdzie opowiadam o swoich podróżach. Jeśli są Państwo zainteresowani takim pokazem – zapraszam do kontaktu. Długość i tematyka są do ustalenia. Oto przykładowe prezentacje:

#Za drzwiami: Polska pod jednym adresem

#Za drzwiamiTo opowieść o moim najnowszym projekcie reporterskim. Pierwszym jego etapem była 2-miesięczna rowerowa podróż przez Polskę. Przejechałem 4000 kilometrów przez wszystkie 16 województw. W każdym mieście i wiosce szukałem jednego adresu – ulicy Cichej 3. Zbierałem ludzkie historie i wspomnienia. Rozmawiałem z żołnierzami, pielęgniarkami i narkomanami. Panorama losów Polaków zamknięta w jednej podróży. Obecnie piszę książkę o tym, co zobaczyłem #Za drzwiami.

Nepal: Wolontariat w cieniu Himalajów

NepalOpowieść o trzech miesiącach, które spędziłem w Nepalu. Pomagałem jako wolontariusz w odbudowie po trzęsieniu ziemi z 2015 r. – wraz z amerykańską organizacją charytatywną odbudowaliśmy szkołę w małej, górskiej wiosce. Zwiedziłem także kotlinę Kathmandu, Pokharę i wędrowałem w Himalajach

Gruzja i Kazbek: kaukaska włóczęga

GruzjaW Gruzji byłem dwa razy. Widzę bardzo szybkie zmiany, które zachodzą w tym kraju i potrafię je opisać. O Gruzji można by opowiadać długo. Kraj jest nieprawdopodobnie różnorodny – wino, góry, morze, pustynie. Na pewno warto zobaczyć. W 2017 r. udało mi się wejść na Kazbek – jeden z najwyższych szczytów Gruzji. Góra jest bardzo popularna wśród Polaków, pokaz także cieszy się dużym zainteresowaniem.

 

Współpracowałem z